Succesiunea

Ultimul mesaj:

 22-06-2026
Avatar
Adriana
Vizitator
Detin 5/6 parti din casa bunicilor din Jud. Arad mostenite de la mama si matusa mea. O parte e al unei rude din Bucuresti, decedata si ea si sotul al doilea. Fii eu nu vor nimic,nu cunosc pe nimeni din familia sotului nr 2 , am deschis succesiunea in instanta si imi respinge Dosarul pe motiv ca nu se cunosc coproprietarii si ca nu am act de proprietate. Casa e din 1890
Răspunde
Răspuns rapid



* Mesajul va fi public. Introduceți doar prenumele sau inițialele și nu publicați date cu caracter personal.

** Adresa de e-mail nu se publică.