Bună ziua ! Eu și fratele meu (moștenitorii lui, că a decedat)avem o casă și niște terenuri moștenite de la părinți, într-o zonă de munte. Sunt pe numele nostru. Pentru a împărți bunurile, ne trebuie cărți funciare pentru toate bunurile , casă și terenuri ? Precizez că, după ce au murit părinții, am făcut succesiunea, dar bunurile nu au fost partajate între frați. Acum am vrea să le separăm. | |
|